DUYURULAR

ÜRETİMDEN TÜKETİME YUMURTANIN YOLCULUĞU TARTIŞILACAK

Antalya WOW Kremlin Palace Otel’de 2-5 Kasım 2017 tarihleri arasında zirvede  gerçekleşecek olan oturumların yanı sıra, üreticiler ve paydaşlar kendilerini doğrudan ifade etme fırsatı bulacak, tedarikçi firmalar stantlarında ürünlerini tanıtıyor olacak.
Yumurta Üreticileri Merkez Birliği, 3'ncü Yumurta Zirvesi'nde üreticiler, tedarikçiler ve karar vericiler beraber olacak ve üretimden tüketime yumurtanın yolculuğunu tartışacak.
 
Bu amaçla hazırlanan 3.yumurta zirvesi programında çok değerli konuşmacılar buluşuyor. Yumurta sektörünün dünü ve bugününün değerlendirileceği programda geleceğinin de nasıl şekil alacağı tartışılacak.
 
3.yumurta zirvesinde; Yumurta endüstrisinin üretim ve yönetimdeki gelişmeleri, sürdürülebilirliği, kanatlı sağlığını, koruyucu hekimlik ve tedavideki yeni yaklaşımları, kanatlı refahını, girdi fiyatlarını, tüketici eğilimlerini, yumurta pazarlamayı, içte ve dışta nasıl rekabet edebileceği uzmanlarından dinlenecek.
 
Dünya yumurta günü kutlaması ve diğer sosyal etkinlikler ile zenginleşecek program Antalya WOW Kremlin Palace Otel’de 2-5 Kasım 2017 tarihleri arasında oturumların yanı sıra, üreticiler ve paydaşlar kendilerini doğrudan ifade etme fırsatı bulacak, tedarikçi firmalar stantlarında ürünlerini tanıtıyor olacak.
BİZE ULAŞIN
Yağ İskelesi Cad. No:11 D:16 Kocatepe / İSTANBUL
© Tüm Hakları Saklıdır. İstanbul Yumurta Üreticileri Toptancıları ve İşadamları Derneği